Novinka: Nová administrace pro správu virtuálních serverů. Rychlé managed servery s migrací vašich stránek!

O WP Hostingu

Zaměření hostingu WP Hosting ® je hlavně s vysokým důrazem na potřeby redakčního systému WordPress. Výhodou jsou i nové moderní technologie, které ještě dnes nejsou běžným standardem u poskytovatelů služeb v ČR.

Mimo použité technologie se snažíme u WP hosting co nejvíce řešit problematiku spojenou s hostováním wordpressu za uživatele. Ať už jde o bezpečnost, odvirovávání webu, bezpečnostními scany, zálohování, rychlou instalaci webu, ochranu proti DDOS útokům i chybami WordPressu, se kterými se mohou setkat jako uživaté i jako webmastři.

Programátorům, uživatelům i agentůrám se snažíme nabídnout kvalitní podporu, nové technologie, snadnou práci s administrací a postupně implementujeme věci, které si naši zákazníci žádají.

Celý hosting běží na SSD v raidovém storage, který je zálohován na dvě geograficky oddělená místa. Současně podporujeme poslední technologické standardny jako je HTTP/2 push a CAA záznamy v DNS, SSL zdarma od Let´s Encrypt a to včetně wildcard certifikátů.

Podporujeme WP Multisite, VersionPress a wp-cli, které v této kombinací umí i stating webu. Více: 1,2

Poskytujeme prostor pro webové stránky a prezentace založených pouze na redakčním systému WordPress.

Administrace hostingu poskytuje všechny standardní funkce hostingu jako je FTP, MYSQL, emailové služby (DKIM, SPF) a instalace wordpressu na jedno kliknutí, snadný přenos domény, nastavení DNS záznamů z šablony a wp cli server.

Pro náročné weby založené na wordpressu poskytujeme dedikovaný hosting s vlastním serverem ať virtuálním či dedikovaným včetně vlastní administrace serveru a správy serveru.

Lidský přístup

Pomáháme uživatelům s migrací webových stránek na naše servery. Ve většině případů nám postačí jen uživatel do administrace wordpressu a web dokážeme přesunout. Náročnější weby migrujeme za pomocí FTP a přístupu k databázi.

Poskytujeme nadstandardní podporu uživatelům. Pomáháme uživatelům vhodně nastavit jejich stránky. Navrhujeme optimalizací webu a doporučujeme jaké pluginy používat a které ne (nutná domluva předem skrze email). Tuto podporu děláme nad rámec poskytovaného hostingu. Pokud nemáme dostatečný časový prostor, spolupracujeme s odporníky, kteří se Vám rádi budou věnovat.

Při komunikaci se zákazníky se neomezujeme pouze na email nebo telefon, ale je možné s námi komunikovat i skrze jiné neoficiální kanály jako je messenger, whatsapp, telegram.

Komunita kolem WordPressu

Moderní technologie nejsou vše co zákazník (uživatel i programátor) potřebuje. Pravidelně se účastníme nejdůležitějších událostí kolem WordPressu. Ať jde o WordCamp nebo o WP weekend. Zde se setkáváme s komunitou, kde je šance řešit problematiku, kterou uživatelé se svými weby mají. Na těchto a podobných akcích se s námi můžete potkat :-).

Členství v jiných organizacích

RIPE NCC od 23.2.2018 – výpis z databáze

Značka WP Hosting ®

Používání ochrané známky WP Hosting  bez písemného souhlasu vlastníka je zakázáno.