WordCamp Praha 2019

Je to tady! Největší konference v České republice, která se věnuje WordPressu je tady.

WordCamp Praha 2019 se bude konat v sobotu 23. 2. 2019, tradičně na Vysoké škole ekonomické Praha.

Program organizátoři teprve připravují, ale ze zkušeností z minulých konferencí se bude jistě na co těšit!

V sobotu 23. února 2019 se uskuteční konference WordCamp Praha 2019, která se bude věnovat redakčnímu systému WordPress z pohledu uživatelů i vývojářů a tématům týkajícím se tvorby a provozu internetových stránek na této celosvětově nejrozšířenější publikační platformě. Ve světě již proběhlo celkem 909 WordCampů, v 71 městech, 65 zemích a na 6 kontinentech, v České republice se bude konat po šesté.

Celá akce bude probíhat v prostorách VŠE v Praze a nabídne návštěvníkům celkem 10 přednášek a 2 případové studie.

Konference bude rozdělena do dvou současně běžících sérií přednášek:

  1. První série nazvaná „Uživatelé bude věnována všem bloggerům, redaktorům, správcům či příležitostným uživatelům WordPress webů. Bude se zabývat zabezpečením WordPressu, problematikou koupených šablon, kvalitním obsahem, propagací a analytikou.
  2. Druhá série s názvem Vývojáři pak půjde více do hloubky WordPressu a bude vhodná pro programátory, či pokročilé uživatele.

Už teď přednášku přislíbila známá jména jako například Pavel Ungr, Petra Dolejšová, Ondřej Ilinčev, Jan Bien nebo Borek Bernard.

Vstupenky jsou nyní za zvýhodněnou cenu 399 Kč k zakoupení na nově připraveném webu https://www.wordcamppraha.cz/platba-vstupenek/.

Více informací můžete sledovat na oficiálním webu konference https://2019.prague.wordcamp.org/.

Podpoříte také konferenci?

WordCamp Praha 2019

Rostoucí komunita kolem redakčního systému WordPress je důležitá jak pro samotné uživatele, ale i pro majitele webů. Díky komunitě mohou snadněji konzultovat problematiku svých stránek, dozvídat se nové informace o WordPressu, trendech i způsobech tvorby stránek.

Věříme, že podpořit komunitu je správná věc!
Proto WordCamp Praha 2019 podporujeme.

Chcete-li pomoci rostoucí komunitě, nabízí se Vám několik možností nebo si můžete zakoupit vstupenku jako mikrosponzor.

Související články

WP Weekend #3 – České Budějovice

03.09.2018 [ Pavel Urbánek ]

Pozvánka na třetí ročník výhradně developerské akce (kterou opět podporujeme) se bude konat o víkendu 6.10.2018 tentokrát v Cowo CB (Široká 19, 370 01 České Budějovice, www.cowocb.cz) Pořadatelem akce je tradičně...

Další novinky