WordCamp Praha 2018

Jako každý rok se v Praze koná konference WordCamp Praha 2018 je určená pro všechny fanoušky redakčního systému WordPress, uskuteční se 24. 2. 2018 v Praze na VŠE a jako nevýdělečná nabídne návštěvníkům celkem 10 přednášek, 6 workshopů, 6 případových studií a spoustu dalšího.

Přednášky budou rozdělené na dva proudy – pro vývojáře a pro uživatele. Svou přednášku si tedy najdou jak začátečníci, kteří se naučí svůj systém lépe ovládat a udržovat, tak i pokročilí uživatelé, jimž přednášející ukáží, jak ze svého webu dostat maximum. Vývojáři se zase naučí pracovat s novými technologiemi, které WP nabízí.

  1. První série přednášek nazvaná „Uživatelé bude tedy věnována všem bloggerům, redaktorům, správcům či příležitostným uživatelům WordPress webů. Bude se zabývat zabezpečením WordPressu, problematikou koupených šablon, kvalitním obsahem, propagací a analytikou.
  2. Druhá série přednášek s názvem Developeři pak půjde více do hloubky WordPressu a bude vhodná pro programátory, či pokročilé uživatele.

Ve svě již WordCamp proběhl celkem v 65 zemích na 6 kontinentech, v České republice se bude konat po páté

Na základě kladných referencí z předchozího ročníku, jsme si letos připravili 6 případových studií, které budou rozebírat příklady z praxe a se kterými vystoupí majitelé či provozovatelé webů nebo aplikací postavených na WordPressu.

Nově je připraveno také 6 workshopů, kde nahlédnete ještě více pod pokličku WordPressu a lidí, kteří ho ovládají.

Na konferenci bude navazovat afterparty, podporující jeden z hlavních cílů konference – networking. Zde bude možné navázat další kontakty, poznat nové lidi a rozšířit si obzory za hranice běžné konference. S kým se na konferenci potkáte (kdo si již lístek zakoupil), můžete sledovat dole na stránce Vstupenky.

Když se podíváte na program, určitě naleznete několik přednášek, kde rozhodně musíte být.

PS: pokud chcete pomoci s propagací akce budeme rádi. Více na webu WordCamp.

Program konference

Související články

Přesun databázového serveru mariadb-wp1

24.08.2021 [ Pavel Urbánek ]

Poslední server, který je třeba přesunout do nového datacentra je databázový server mariadb-wp1. Jeho přesun jsme naplánovali na 28.8.2021 v ranních hodinách. Práce budou probíhat v čase  01-03 hod.. Přesun...

Stěhování serverů z DC1 do DC2

16.08.2021 [ Pavel Urbánek ]

V návaznosti na stěhování našich serverů z datacentra v TTC DC1 do TTC DC2 postupujeme do poslední fáze stěhování serverů, na kterých jsou poskytovány služby WP Hosting. Stěhování serverů budeme...

Další novinky